HPCraft.PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
xZebraRex25
Junior Moderator
Liczba postów : 4
Punkty : 6
Reputacja : 0
Join date : 21/01/2018

Podanie na Globala :V Empty Podanie na Globala :V

Nie 28 Sty - 20:30:33
PODANIE

Wiek: zaraz coś ku 13 :v
Imię: Oleksandrosz (Aleksandra)
Nick: xzebra2005x
Czemu chcesz być x globem ?: A no bo mi po prostu zależy, zależy mi na wsparciu serwera na każdą możliwą stronę. Pomoc ogarnąć graczy jak i cheaterów. Budować mapy i inne budowle pod serwer.

Czy potrafisz zebro banować z widzenia: W sensie... jeśli są to tzw. Sprytny cheaterzy to będzie lekki problem, poniewaz tacy zazwyczaj będą starać sie uprzykrzac komuś (brzydko mówiąc) dupe, ale tak by to się nie widziało (np. Na 1 vs 1, gościu odpali lekkiego anty oraz makro) to wtedy będzie lekki problem, jednak każdego cheatera da sie złapać, nawet bez sprawdzania.
praca w grupie: jeśli trzeba będzie cos rozstrzygnąć to najpierw pytamy co sie dzieje, o co chodzi. Ktoś cos tam np. Ukradł, oszukał. Na początek człek/zebra może sie zapytac Czy to prawda, czy jesli tak lub nie to czemu cos Ktoś kogoś oskarża, a potem podchodzimy do tego łagodnie jedynie ostrzegając, aby cos nie robić/pisać, a jedynie potem mutowac/kikowac wiec może tutaj tam jakieś 8/10

Jak długo grasz na serwerze ? Właściwie, to staram się pomóc coś pomóc od poczatka tego serwera

Czy byłaś banowana? Serwer jest sam w sobie Nowy ale ogólnie patrząc również na inne serwery, to na każdym byłam czysta

Czy umiesz Wanda? Tutaj będzie już pierwszy minusik, jednakże umiem w miarę tworzyć tym wandem, robić jakieś klocki, kopiować i wklejać (+rotate), robić jakieś proste ściany, tworzyć jakieś proste drzewka więc tutaj dam takie 6,8/10

Co by tu tak dalej... A tak !

Czy umiesz używać komend administracyjnych? Mimo iż jestem (prosto mówiąc) takim lekkim jemniołem nowicjuszem to coś jednak umiem troche komend
Np: Kick (by kogoś wykitrać), Ban i TempBan (stały i czasowy) oraz unban/pardon (o ile pamiętam), v (Vanish gold), banlist, tell, msg no i parę innych komend którymi zazwyczaj posługują się administratorzy

Czemu akurat ty ?: Sporo czasu spędzam w MineCraft i chciałabym jakoś pomóc serwerowi jak i graczom

Czy posiadasz skype/discord/ts? 1. Skype - mój skype jest bardziej prywatny niż publiczny i właściwie to w ostateczności bym go podała
2. Discord (nie piszę obecnie przez niego)
3.TeamSpeak - Dopiero człowiek się uczy
Jack_XD
Jack_XD
Administrator
Liczba postów : 34
Punkty : 78
Reputacja : 4
Join date : 20/01/2018
Age : 24

Podanie na Globala :V Empty Re: Podanie na Globala :V

Pon 29 Sty - 16:29:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Podanie Przyjęte

Proszę, nie używaj takich głupich zwrotów "wykitrać" itd. Okres próbny trwa ok.30dni, proszę zgłosić się do mnie na ts3
Jack_XD
Jack_XD
Administrator
Liczba postów : 34
Punkty : 78
Reputacja : 4
Join date : 20/01/2018
Age : 24

Podanie na Globala :V Empty Re: Podanie na Globala :V

Pon 29 Sty - 16:34:28
Message reputation : 100% (1 vote)
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

  • Temat został zamknięty i nie można w nim odpowiadać
Sponsored content

Podanie na Globala :V Empty Re: Podanie na Globala :V

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach