HPCraft.PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Jack_XD
Jack_XD
Administrator
Liczba postów : 34
Punkty : 78
Reputacja : 4
Join date : 20/01/2018
Age : 24

[TS3] Skarga - Blackuu Empty [TS3] Skarga - Blackuu

Sro 31 Sty - 18:49:53
Message reputation : 0% (1 vote)
Witam,

Chciałbym złożyć skargę na Moderatora Blackuu, wyrzuca użytkowników bez powodu: "ivanmenelica" został wykopany z kanału "[Root] ja" przez "Blackuu" (Brak posiadania rangi administracyjnej ~Blackus). Po co wyrzucać z kanału skoro gracz miał rangę administracyjną, a żeby przesiadać na moim dawnym kanale administracyjnym i innymi, nie trzeba mieć rangi. Nie widzę sensu wyrzucenia, proszę o ukaranie. ~Jack_XD Uśmiech
avatar
Blackuuz
Moderator
Liczba postów : 2
Punkty : 5
Reputacja : -1
Join date : 10/07/2017

[TS3] Skarga - Blackuu Empty Re: [TS3] Skarga - Blackuu

Sro 31 Sty - 18:52:00
Message reputation : 0% (1 vote)
Gratuluję ŚWIETNEJ skargi, osoba która sama ma ostrzeżenie za słownictwo. Question + gracz nie miał rangi administracyjnej ponieważ sam xCiastkoTM ją odebrał ;v
Jack_XD
Jack_XD
Administrator
Liczba postów : 34
Punkty : 78
Reputacja : 4
Join date : 20/01/2018
Age : 24

[TS3] Skarga - Blackuu Empty Re: [TS3] Skarga - Blackuu

Sro 31 Sty - 18:56:35
Chłopie, porównaj siebie do mnie, ty jesteś zwykłym Budowniczym, a ja byłym jrAdministratorem globalnym, jeżeli masz pisać takie głupie komentarze to nie udzielaj się w tej konwersacji, a nawet jak chciałem ci coś powiedzieć na ts3 to uciekasz, więc taki kozak za którego się uważasz nie jesteś, to że budujesz to nie znaczy że masz dupe pełną władzy... Popatrz lepiej co ty piszesz do graczy, użytkownik wszedł na serwer a ty prosto walisz do niego 'wypierdalaj, xcookie to ty, wejdź kurwa na swój nick' Ośmieszyłeś się po prostu, jeszcze doszły mnie słuchy że piszesz do administracji ts3 'Daje ci awans' Awans to ty możesz dać pani nauczycielka w szkole na stanowisko przedszkolaka Szerki uśmiech
Jack_XD
Jack_XD
Administrator
Liczba postów : 34
Punkty : 78
Reputacja : 4
Join date : 20/01/2018
Age : 24

[TS3] Skarga - Blackuu Empty Re: [TS3] Skarga - Blackuu

Pią 2 Lut - 20:29:06
zamykam.
Jack_XD
Jack_XD
Administrator
Liczba postów : 34
Punkty : 78
Reputacja : 4
Join date : 20/01/2018
Age : 24

[TS3] Skarga - Blackuu Empty Re: [TS3] Skarga - Blackuu

Sob 3 Lut - 14:27:31
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

  • Temat został przeniesiony do archiwum
Sponsored content

[TS3] Skarga - Blackuu Empty Re: [TS3] Skarga - Blackuu

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach